The HumbleOriginBundle

The Humble BundleJeszcze przez dwa dni aktywne jest HumbleOriginBundle. Sprzedano już blisko 2 miliony paczek. Nic ma w tym nic dziwnego, bo wystarczy wydać 16 złotych, aby zdobyć pakiet bardzo interesujących i cennych gier.

Idea tej akcji jest prosta. Płacisz za wystawione gry tyle ile chcesz, ale nie mniej niż 1 dolara. Jeżeli przekroczysz średnią cenę to otrzymasz bonusy. Aktualnie organizatorzy wystawili paczkę gier stworzonych przez Electronic Arts. Być może jest to jedna z najbardziej znienawidzonych firm produkujących gry komputerowe. Być może wszystkich nas irytuje ich polityka dotycząca DLC. Ale wobec aktualnej oferty Humble Bundle nie można przejść obojętnie.

Za dolara można wziąć: Dead Space, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Crysis 2: The Maximum Edition, Mirror’s Edge, Dead Space 3 oraz Medal of Honor. Przy wpłacie większej niż 4 dolary i 91 centów dodatkowo otrzymamy Red Alert 3: The Uprising, Battefield 3, The Sims 3 (i dodatkowo Starter Pack) oraz Populus.

Na Allegro pojawiły się już aukcje proponujące poszczególne tytuły lub całe paczki. Jednak dotyczą one głównie podstawowego zestawu, czyli tego, który otrzymuje się po wpłaceniu 1 dolara. Nie dajcie się zwieść! Lepiej doładować konto na PayPalu i zapłacić 3 złote i 16 groszy, niż wydać 10 złotych na aukcji.

Cały zestaw, razem z bonusami, kosztuje 16 złotych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s